من و میگو و آرگیومنت

انصافا اوشون حق دارند این همه پشت سر آمریکا بد بگن. واقعا که جهانخوار هستند و بی رحم. انقدر بی رحم که این آزمون های ورودی به دانشگاه هاشون را طوری طراحی کردن که با روش های شب امتحانی که ما ها بلدیم، بعضی وقت ها حتی یک تست را هم نمیشه زد.

حالا شب امتحان بخوره تو سرم، ظاهرا با شش ماه و این ها هم جواب نمیده. یعنی اینها اینطور جنایتکارهایی هستند. نمیگذارن تا دانشی درونت نهادینه نشده اون را دانسته تلقی کنی.

البته بماند که بعضی دوستان آی کیو بنده را به میگو تشبیه می کنند و دلیل سخت بودن و عدم موفقیت در این آزمون هارا میگویی بودن مغزم می دونند ولی مگه میگو دل نداره؟

مگه میگو حق تلاش نداره... ما با همین آی کیو میگویی مون تو دهن آمریکا می زنیم .

تو یکی از این آزمون هاشون یک بخش  argument writing دارند که توی اون باید نظر نویسنده موضوع writing را کلا ببری زیر سوال. اون هم نه با فحش و فحش کاری که با استدلال و منطق. 

باید توضیح بدی که چرا عقیده نویسنده میتونه اشتباه باشه و از چه نقاطی میشه اون را زیر سوال برد.

حس جالبی است. چیزی که ما هیچ وقت یاد نگرفتیم. اینکه روی هر عقیده و نظری فکر کنیم و ببینیم چطوری میشه اون را از پایه نفی کرد. انگار تو سیستم آموزشی ما باید هر چیزی را فقط حفظ کنیم و حتی یک درصد هم احتمالی برای اشتباه بودن اون قائل نباشیم.

خلاصه که اون جنایتکار ها برا میگو ها هم حق argument قائلند.

/ 3 نظر / 11 بازدید

اتفاقا به نظر من اين آرگومنت يه بخشي از اين امتحان كوفتيه كه مي شه نوشت و ما ايراني هاي ايراد گير خوب بلديم. سخته بابا ... ميگوچيه... بعدن من نمي دونم اين آدما از كجا مي دونن ميگو چقدر هوش داره..... شايد در حد فهم و درك ما نيست رفتاراش... دليل نمي شه با هوش نباشه كه...

سما

اين نظره مال منه

بانوي ايراني121

به آيكيوش چكارداري خيلي خوشمزه ست