نظرت چیه؟

- امیر تو که میدونی من داداش ندارم. بازهم در حقم باید برادری کنی.

- ok خیالت راحت، من همه تلاشم را می کنم ولی خودت که بهتر میدونی نظر نهایی با خودت و باید یک کل را در نظر بگیری. من هیچ وقت نمیتونم با چند ساعت معاشره نظر درستی بدم.

-باشه ولی با همه اینها و دلایلی که دیگه لازم نیست تکرار کنم، نظر تو از همه برام مهمتره.

.....(24 ساعت بعد)

- خب. امیر فکر میکنم از دیروز تا حالا زمان کافی برای بررسی داشتی. نظرت چیه؟

- والا من چند تا تست ازش گرفتم. اون اول که تا اومد، کولری که یکسال کار نکرده بود را یکدفعه روشن کردم و هر چی خاک داشت رفت توی صورتش، برا این بود که ببینم عکس العملش چیه. یا وقتی داشتیم جوجه درست میکردیم، مخصوصا یکی از سیخ هایی که اون حواسش بود را گذاشتم بسوزه و ....

***

قضاوت راجع به شخصیت آدم ها را اصلا دوست ندارم. خصوصا وقت هایی که قراره بر اساس نظر آدم، یک نفر راجع به زندگیش تصمیم بگیره. شاید الان که تو موقعیتش نیستم این را میگم ولی اصلا دوست ندارم خودم تو این موارد و اونهم به این شکل که بخواهم مسئولیت را تقسیم کنم، نظر کسی را بخواهم.

از پسرهای فامیل هم که ادای داداش ها را در میارن و به خیال خودشون، طرف را تست میکنن، حالم به هم میخوره. خدا شکر امروز آخریش بود.

 

/ 9 نظر / 2 بازدید
فرزاد

میشه بپرسم تست چی بود؟ میخواستین طرف یه مشت و مال حسابی هم بدین ببینین عکس العملش چیه!!!!!!!!!

xatoun

بيچاره به اونايي كه قراره توسط يه همچين داداشايي تست بشن :)

مهسا

حالا واقعا می گفتی نه ,قبول می کرد حرفتو ؟؟؟؟؟ یا فقط تایید می خواست؟؟؟؟[خنثی] نمی دونم چی بگم..... تعجب آور بود ,نمی دونم چرا....[تعجب][سوال]

نعیمه

بدیش اینه که تا به مشکل بر می خورن می گن ببین فلان فلان شده اصلاً حالیش نبود این آدم به درد نمی خوره.

حوض نقاشي

بعضي وقتا آدم به اين جور نظر خواهي ها اساسي نياز داره. اين يعني يه جاي كار مي لنگه . يعني نظر من اينه. ولي خداييش اين تستايي كه شما گفتي رو نه شنيده بودم و نه ديده بودم.

هیوا

خب من هیچ اشکالی در این کار نمی بینم چون این قضاوت نیست...بعد هم من فکر می کنم همه ما توی همه زندگیمون خواسته یا نا خواسته در شکل های مختلف هر جایی که ارتباط و دوستی و روابط انسانی مطرح میشه همین روند رو داریم فقط گاهی اینقدر کمرنگ و سطحیه که احساس نمی کنیم و گاهی مثل این شرایط به قول تو تصمیم گیری برای یک عمر زندگیه که حساس میشه و خیلی بزرگ به نظر میرسه.وگرنه اگه یه کم نگاه کنیم به دوستی هامون یا به افرادی که دور و برمون هستند میبینیم صد در صد این ادمها برای اینکه تو محدوده دوستهای ما قرار بگیرند با یه سری معیارهایی ارزیابی شدند و از فیلترهایی رد شدند فقط همون طور که گفتم نا ملموس و کمرنگ بوده این تست گرفتنه...

حوض نقاشي

آره وقتي اساسي نياز داره يعني يه چيزايي اذيتش مي كنه. از يه چيزايي مطمئن نيست. با خودش به نتيجه قطعي نرسيده. اونوقت اين نظرخواهي ها درمان نيست. يه جور مُسكنه. مقطعي اون ترديد ها رو پاك مي كنه . مقطعي . اما اگر با خودت به نتيجه نرسيده باشي ته دلت هميشه يه جاي كار مي لنگه. جايي كه دست كسي نمي رسه بهش كه بخواد اون ترديد رو با تست و آزمايش و تاييد پاك كنه. نمي دونم تونستم بهتر منظورمو بگم يا نه. درسته كه ماها كامل نيستيم و اطمينانمون هم معلوم نيست تا كي دوام بياره اما گاهي خودمون هم مي دونيم داريم خودمون رو گول ميزنيم و يه جاي كار مي لنگه. در حاليكه همه منطق ها درست و سر جاي خودشون هستن و اون چيزي كه كم اومده يه جور ايمان يا همون اطمينانه .ايمان نه صرفا به يه نفر ديگه. كه بيشتر به احساس خودت در مورد اون يه نفر.

نعیمه

اخیراً برخی از وبلاگهای دوستان همینجوری الکی به عرش اعلی پیوستن. حساسیت بلاگفا نسبت به نوشته ها داره بیشتر می شه. در راستای همت مضاعف فیلـ.ترها هم داره مضاعف می شه. وقتی که دستت راه بیفته کار با وردپرس آسونتره. امکانات جانبی زیادی داره. می تونی توئیت ها را خیلی راحت همین جا درج کنی و دوستانت بدون استفاده از فیلـ.تر. شکن اونها رو بخونن.