تلفنی از خدا

هر روز ضرورتی برای انتخاب وجود دارد. ((این کار را بکنم بهتر است یا آن کار را؟))،((صلاح در این است که بمانم یا بروم؟)) بسیاری از مردم نمی دانند چه باید بکنند. سراسیمه خود را به هر در و دیواری می زنند و اجازه می دهند دیگران برایشان تصمیم بگیرند. بعد هم افسوس می خورند که چرا به نصایح دیگران گوش دادند.

برخی هم با دقتی وسواس آمیز به استدلال می پردازند. چنان وضعیت را می سنجند و سبک سنگین می کنند که انگار در دکان عطاری مشغول معامله اند و تازه وقتی به هدف خود نمی رسند حیرت می کنند.

اما هستند کسانی که راه سحر آمیز و جادویی شهود را دنبال می کنند و در یک چشم به هم زدن خود را در ارض موعود خویش می یابند.

شهود نیرویی است معنوی و بسی فراتر از ذهن استدلالی. و هر چه آرزومندید یا نیازمندید در راه ((شهود)) یافت می شود.

در کتابم، بازی زندگی و راه این بازی نمونه های فراوان موفقیت هایی را ذکر کرده ام که ثمره استفاده از این قدرت شگفت انگیز بوده اند. این را نیز گفته ام که: "دعا تلفن شما است به خدا و شهود تلفن خدا است به شما."

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، تر جمه گیتی خوشدل،نشر پیکان، ص 218

ته نوشت:

هیچ وقت از انجام چیزی که به دلم برات شده پشیمون نشدم.

/ 7 نظر / 9 بازدید
مهسا

حتی اگه اونی که به دلت می افته انجامش می دی ، به نتیجه هم نرسه که من می گم بیشتر مواقع می رسه، همون نرسیدنه هم حس شکست و سرکوب کردن خودت رو واست باقی نمی ذاره.یه جور دیگه قبول می کنی اون نرسیدن رو ، انگار یه جور دیگه رسیدی بش... امروز از اون روزاس که بذارنم یه دفتر می نویسم، خودمم نمی فهمم چی گفتم! [لبخند]

سحر

برعکس من مثل سگ پشیمونم از انجام کارایی که به دلم برات شده بود درستن !

مینا

این کتاب رو پارسال خریدم. فوق العاده بود. توی همون صفحات اول یه نکته ی خیلی جالب هم بود اینکه ما همیشه شنیدیم که میگن به خدا توکل کن درست میشه. اما اونجا شدیدا تاکید کرده بود که "قدم اول همیشه با خود انسانه" حقیقتا هم همینجوریه. هیچ کاری خودش به تنهایی درست نمیشه. از این نکته ها زیاد داره. کتاب محشری بود

نسیم

خیلی باهات در مورد ته نوشت موافقم خیلی. سالهاست که من به حرف دلم توجه می کنم و همیشه جواب داده. مرسی بابت یادآوری امیرجان.

مهسا

نیستی امیر آقا ؟؟؟ انگار تهدید مادری کار ساز بوده، الانم در تدارکاتی؟!![چشمک]

miss.green

من نمیدونم چرا چیزی به دلم برات نمیشه هیچ وقت[نگران] مثلا میخوام یه کاری رو بکنم همون قد که یه چیزی تو وجودم میگه بکن به همون اندازه هم یه چیزی میگه نکن!