چند تا راز مردونه

اگه قول بدین این رازها را جلوی هیچ مردی رو نکنین و خصوصا ازشون سواستفاده نکنین و بچه های خوبی باشین، چند تا از مهمترین و محرمانه ترین رازهای مشترک مردها را می خواهم اینجا بگم.

اولیش راز یقه پاره ها است. یقه پاره ها دسته بسیار شیک و خوش پوشی از مردها هستن که برخلاف اسمشون بسیار هم انسان های متشخصی هستند. منتها به دلایلی مثل گرمایی بودن یا اینکه نمی خواهن یقه زیر پوششون وقتی دگمه بالای لباس را باز میگذارن، پیدا باشه، یقه هاشون را با قیچی پاره میکنن.

این گروه از مردان معمولا در ملاعام اقدام به کشف حجاب کامل بالا تنه نمی کنند چون در غالب موارد هم انقدر این یقه پاره ها را میپوشن تا به اندازه پوست پیاز نازک بشه.

پس اگه مردی را دیدین که زیرپوشی با یقه پاره شده میپوشه این را به حساب بی سلیقگیش نگذارین.

دومیش راز مردهای خوش خیال/ محافظه کار است. این گروه از مردان در هر مسافرت سه بسته ک.ا.ن.دوم با خودشون میبرن و معمولا هم چهار بسته بر می گردونن. به دلیل مسائل اخلاقی این گروه را زیاد توضیح نمیدم.

 نشونه اشون اینه که اجازه نمیدن کسی به کیف یا چمدونشون نزدیک بشه.

و اما سومین گروه عشقی/ تخیلی ها هستند. این گروه که به شدت ذلیل چهره های زیبای زنانه هستند، بسیار شدیدتر عاشق رقابت بر سر اینطور خانوم ها با سایر مردها هستن.

مثلا اگه تو محل کار یا کلاس یا مهمونی، دختر یا زنی را ببینن که خیلی نظر ها را به خودش جلب کرده، به هر قیمتی که شده سعی میکنن مخ طرف را بزنن. نه فقط برای اینکه از اون خوششون اومده بلکه بیشتر از اون برای اینکه خودشون را به بقیه مردها ثابت کنند و در پایان شکار را پیروز مردانه به دوش بیندازند. سینه ای سپر کرده و بقیه مردها را از بالا نگاه کنن.

این موضوع به شدت در میان مردها مرسوم بوده و به نوعی از حسادت های خاص مردانه و نقل محافل مردونه است. 

بقیه رازها گفتنی و شنیدنی نیستند. باید آنها را نظاره کرد.

/ 4 نظر / 10 بازدید
قصه گو

احتمالن این گروه سوم همونهایی هستن که تو رانندگی وسط خیابون می رن طوری که از هیچ طرفی نتونی ازشون سبقت بگیری

آواز کوهستان

راز های جالبی هستن گروه سوم که به وفور در جامعه یافت میشه[چشمک]

عسل

دمت گرم... ما هم همیشه همین کل کل رو داریم. شب عیدی پنج تا زیرپوش نو خریدم براش. رفتم سر کوچه خرید وقتی برگشتم دیدم یقه همشون رو جر داده آستینهاش رو هم کوتاه کرده که از زیر آستین پراهن نزنه بیرون..... کلی هم ادعای کلاسش میشه. [نیشخند]