تمام می شوم شبی...

دارم کم میارم.  ٢۴ ساعت برام کمه. ساعت ها را دارم کم میارم. روز و شب ها را دارم کم میارم. تو دوستی ها و دوست داشتن ها دارم کم میارم. تو زندگی دارم کم میارم.

از همه کارها عقبم.

خب جوونم و دوست دارم تو هیچی کم نیارم و از اینکه هیچ وقت فرصت سر خاروندن نداشته باشم و ۶ تا هندونه را با یک دست بلندکنم، لذت میبرم.

اما همیشه برام سوال بوده که کار درستیه یا نه. یعنی اگر آدم ٢ تا هندونه را با دو دستش برداره و درسته به مقصد برسونه بهتره یا اینکه ۶ تا هندونه را نصفه و نیمه به مقصد برسونه؟

نمیدونم چرا ولی همیشه فکر میکنم نمیشه هم فوتبالیست خوبی باشی و هم مهندس با سواد. هم مدیر خوبی باشی و هم همسر موفق و خیلی مثال های دیگر.

می دونم هممون آدم های زیادی را میشناسیم که تو چند تا زمینه، هم زمان موفق بودن و این قضیه موضوع به موضوع فرق میکنه ولی همیشه قکر می کنم حتی اگر با همین آدم ها هم خیلی خلوت کنی اعتراف می کنن که تو هیچ کدوم ١٠٠ نبودن.

به هرحال اینجوری که اوضاع داره پیش میره احساس می کنم که تمام می شوم شبی...

***

ته نوشت:

پروژه های بین المللی، آدم های بین المللی هم می خواهد. تو این خراب شده چیمون بین المللی شده که حالا باید ERP را پیاده کنیم؟

/ 6 نظر / 7 بازدید
ترانه

خوب یا بد همیشه سعی کردم کیفیت رو فدای کمیت نکنم ولی کمال گرایی ام گاهی کار دستم می ده و مشکل ساز می شه.رشد تک بعدی هم که از ادم یه کودن می سازه. اگه بشه یه تعادل نسبی برقرار کرد خیلی خوبه که البته کار راحتی نیست.البته این روزا بی خیال هر قانون و تعادلی شدم ولی شما موفق باشی[نیشخند]

امین

امیر جون از وقت کم آورن حرف نزن که یه عمره دارم وقت کم میارم! هی میگم فردا هی میگم الان و بعد مبیبنم که وقتم تموم شده و اندر خم یه کوچه!

سارا

فکر میکنم بستگی به نظر شخص داره که انتخاب کنه دوست داره چندتا هندوانه پنجاه درصدی داشته باشه یا یکی دوتا صددرصدی. منکه چندتا پنجاه درصدی رو ترجیح میدم

نعیمه

من هم جوونتر که بودم چند تا هندوانه نصفه نیمه رو باهم بلند می کردم. ولی حالا دیگه کشش ندارم. گاهی همون یه دونش هم نصفه می رسه به مقصد. خدا به داد برسه.

هیوا

من میگم تو که آخرش رو یکی هم تمرکز کنی صد نمیشه...بی خیال بیا همه رو با هم بردار فوقش نصفه نیمه دیگه...عوضش خیالت راحته که یک بعدی نبودی همیشه هم بهونه داری میگی اگه صد نشد چون ده تا کار با هم داشتم[نیشخند]

حوض نقاشی

سلام راجع به متن بعد از خوندنش نظر می دم. اومدم بگم کم راست نمی گی . و خیلی ممنون به خاطر لینک .