بیست و نه

بیست و نه سال پیش، دقیقا تو همین ساعت (12:03 ) یک پسر چهار کیلویی سفید وتپل بعد از 11 تا دختر عمو و یک خواهر به دنیا اومد. اولین پسر خانواده پدری بود و برا همینم کلی امید و آرزو با تولدش به دنیا اومد.

مامانش تا چهار ساعت قبلش تو خونه بود و داشت کارهای خونه را می کرد. آخه اون موقع ها جنگ بود و از این خبر ها که تحویلت بگیرن و شش ماه قبل و بعدش تو بیمارستان باشی، ببرنت تو آب و بدون درد و این حرف ها نبود. نه ماه و چهار روزش بود و طبق محاسبات حداکثر تا سه روز دیگه باید بچه به دنیا می اومد.

باباش مثل همیشه و به واسطه شغلی که داشت احساساتش را بروز نمی داد. فقط از خدا می خواست نتیجه اون هم سوره هایی که به سیب خونده و فوت کرده داده مامان بچه بخوره را به همین زودی ها ببینه. یعنی که انقدر مومن بشه که مثل خودش شیخ صداش کنن.

بیست و نه سال از اون روز گذشته و اون پسر خیلی از اون چیزهایی که می خواستن بشه نشده و یک معجونی شده که خودش هم بعضی وقت ها قاطی میکنه از چی ها درست شده. خودش خوشحال از چیزی که هست و همینم از نظر خودش خوبه.

خوشحال که هنوز خیلی از اون چیزهایی که خیلی ها بهش میگن سادگی و احمقی را داره. خوشحال که بعد از بیست و نه سال انقدری از اون چیزی که میخواسته دور نشده. یک خورده دور هست؛ اما از اون دورهای نزدیک.

/ 8 نظر / 11 بازدید
سحر

تولدت مباااااااااااااااااااااااااااااااااارك امير عزيز هر چي آرزوي خوبه مال تو

بانوي ايراني121

خوب خيلي خوبه خودت راضي هستي از اون چه كه شدي تولدت مبارك 120سالگيتو جشن بگيري

مهسا

همین که تونسته اونی که خودش خواسته باشه خیلی بزرگه و خیلی با ارزش... براش آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم که هر روز به خودش نزدیکتر شه... تولدش مبارک آق امیر

نسیم

تولدت مبارک جوون. خودم یادم بود ولی کامپیوتر نداشتم فکر نکنی بی معرفتم[لبخند] همیشه شاد و سلامت و از درون راصی باشی.

حقدوست

[گل][ناراحت][ناراحت][گل][ناراحت][ناراحت][گل] [گل][لبخند] سلام دوست ارجمند [لبخند][گل] [گل][ناراحت][ناراحت][گل][ناراحت][ناراحت][گل] السَّلام عَلَیْکَ یَاأباعَبْدِاللهِ الحُسَیْن ایام شهادت جانگداز امام حسین(ع) و فرزندان و اصحاب باوفایش بر شما تسلیت باد. [ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت] ********* [گل] دشمنان امام حسین(ع) چگونه مردند و چه بر سرشان آمد؟(ازکتابهای اهل سنت)[گل] ********* [گل] 172 نکته آماری و خواندنی ارزشمند از واقعه کربلا(مطالبی که شاید تاکنون نخوانده‌‌اید)[گل] ********* [ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت] ********* [گل][گل]احادیث عاشورایی نابی هم در احادیث هفته 204 برای شما عزیز آماده شده است. ********* [گل][ناراحت][ناراحت][گل][ناراحت][ناراحت][گل] البته اینها بخشی از مطالبی است که در صفحه اول وبلاگ «برای همه مفیده» خواهید خواند. منتظر حضور گرم و صمیمی شما عزیز با نظرات ارزشمندتان هستم. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][ناراحت][ناراحت][گل][ناراحت][ناراحت][گل]

سحر

man ramz mikham yalllllllla yallllla yalllllllllllllllllla yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

سحر

ma bishtar eradat darim ostaaaad [زبان]

فاطمه

دلم یه پسر بچه سفید و تپلو ئه چهار کیلویی خواست .. باید خیلی هیجان انگیز باشه که آدم بعد از 12 تا دختر به طور معجزه آسایی پسر از آب در بیاد..