پوپول ها هم تغییر می کنند

لطفا اول اینجارا بخونین.

 

پوپول ها بعد از یک سال فهمیدند که یک آدم مجرد هم می تواند مدیر بشود. هفته قبل حکم عقب نشینی از موضع قبلی شان و حکم ما را صادر کردند.

بعضی وقت ها باید زمان داد به پوپول ها تا باور کنند آنچه را که خیلی قبل تر ها خیلی ها باور داشتند.

اما درس بزرگی که برایم داشت، شروع روشنایی درست بعد از تاریکترین لحظه بود.

ایمان بیاوریم که فجر دقیقا بعد از ظلمات مطلق است.

صبر باید کرد صبر.

×××

طی هفته ای که گذشت به اندازه یکسال اضافه حقوق ناشی از حکم، شیرینی دادم.  

/ 9 نظر / 14 بازدید
مانا

دقیقا موافقم...به اون قله سربالایی که برسی کلا راه دیگه ای نیست جز اینکه برگردی بیای پایین اونم از یه سرپایینی باحال... شیرینی ما هم فراموش نشه:)

آفتاب

1-مقاله علمی اینقدر مرجع و رفرنس نداره که 4خط نوشته تو داره....! 2-خب حالا رفتی عیش و حالتو کردی، اومدی اینجا نوشتی که با شیرینی ندادنت ..ونِ مارو بسوزونی! سوخت... شما موفق شدین... 3-مبارکت باشه رفیق... شادی شما کامِ من رو هم شیرین کرد... شاد زی!

قصه گو

من نتونستم اون مطلب رو بخونم چون با اکسپلورر صفحه رو باز کردم. روی لب تاپم فایرفاکس ندارم. پس نظر رو می گذارم برای موقعی که کاملن فهمیدم جریان چیه. اما در یک مورد باهات موافقم. صبر گاهی وقتها (البته گاهی وقتها) خیلی خوبه. در مورد کامنتت راستش خیلی برام فرق نداره که چه روزی بهم تبریک گفته بشه. اما چیزی رو که خیلی دوست دارم اینه که آدمها با بهانه و بی بهانه به یاد هم باشن. در جواب کامنتت نوشتم که چون از خانواده ای مذهبی هستی چقدر خوب می شه که از خوندن قرآن شروع کنی. تفسیر المیزان خیلی عالیه. تو اکثر کتابخونه ها هم موجوده و شنیدم که اخیرن به صورت سی دی تو بازار موجوده و مجبور نیستی خداتومن بابتش بپردازی. این یکی از اون کارهاییه که خیلی دوست دارم یه روز انجام بدم. پاسخت رو هم در مورد ترجمان دردها کامل دادم. ممنون که توجه می کنی.

پوچ

تبریک میگم...به امید موفقیت های بیشتر[گل]

سحر

اششتباهه مجردها نمیتونن مدیر بشن [نیشخند] پس یا مجردیتو پس بده یا حکمتو ! [زبان] تبریک میگم ریفیق .

قصه گو

خوب من الان اون پست رو خوندم. کامنت خودم و پاسخی رو که نوشته بودی هم خوندم. البته من موافق این نیستم که آدم باید متاهل باشه تا مسئول باشه. بلکه برعکس افراد مجرد فراق خاطر بیشتری برای رسیدگی به مشغله های کاری دارن. (این امر در مورد خانمها که خیلی صدق می کنه). فقط اونجا خواستم بگم که این مسئله فقط در ایران رایج نیست و برخی کشورهای خارجی هم به این نتیجه رسیدن که تشکیل خانواده نقش زیادی در شکل دادن شخصیت افراد داره. اما نمی شه منکر یک نکته شد. افراد مجرد چون مسئولیتی در قبال کس دیگه ای ندارن خیلی راحت تر شغلشون رو عوض می کنن اما متاهلین چون می دونن که سر ماه باید خرج و مخارج خانه رو بپردازن به همین خاطر به راحتی از شغلی به شغل دیگه نمی رن و این مسئله به نفع مدیران و مسئولینه تا بتونن به راحتی این افراد رو استثمار کنن. در هر صورت موفقیتت رو بهت تبریک می گم. موفق باشی نازنین. [گل]

سحر

به راحتی ! یک کلام بگو " قبلت " همه چی حله .

سما

[لبخند] مبارکه.. .

نسیم

سلام تبریک دوستم.[گل]