شیطون بدجنس

دبستان که بودم از مامان می پرسیدم چرا این آمریکا انقدر بدجنس؟ چرا انقدر معلم هامونُ اذیت میکنه که انقدر فحشش بدن؟ تا کی قراره شیطونی کنه؟

مامان هم میگفت آخه شیطونه دیگه. شیطون هم که درست نمیشه. ذاتش خرابه.

اون موقع فکر کردم آمریکا راستی راستی شیطونه. یعنی مثلا یک دیو خبیثی هست به اسم آمریکا که یک جایی نشسته و هی مردم اذیت میکنه.

فکر کنم راهنمایی بودم که تازه فهمیدم آمریکا یک کشوره. همون موقع ها که هر روز موقع وارد شدن به مدرسه باید از روی پرچمش که کف زمین رنگ کرده بودن رد میشدیم.

جمعه پیش جلوی محل برگزاری کلاس GRE* (خیابون طالقانی بین قدس و وصال) با بچه های کلاس منتظر بودیم تا در آموزشگاه را باز کنن. استاد از هفته پیش گفته بود که به جای ساعت 14:30 ساعت 15 کلاس شروع میشه ولی چندتایی از ماها یادمون رفته بود.(به خاطر برگزاری نماز جمعه تو اون منطقه تا ساعت 15 اجازه ندارن در را باز کنن).

قیافه هامون به خصوص دختر ها با اون مانتوهای شیتان رنگی کاملا به چشم نمازگزارها میومد. لطف میکردن و یکی در میون تیکه ای را به ما حواله میکردن و اگر هم چیزی نمی گفتن جوری نگاه میکردن که انگاری دارن به عین نجاست نگاه می کنند.

چندتایی شون جو گیر شدن با مشت های گره کرده جوری که انگار می خواهن تو صورت ما بزنن، شعار مرگ بر آمریکا را سر دادن.

یک جورایی فکر میکردم که خوشا به سعادتشون. دنیای کوچیکی دارن و تو همون دنیای کوچیک هم دارن حالش میبرن. شاید آمریکا برای اونها هنوز آقا شیطونه باشه ولی برا مایی که یک رویا است و شاید برسیم و شاید هم نه چی ...

GRE:GRADUATE RECORD EXAMINATION (آزمون اجباری دانشگاه های آمریکا برای ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا)

/ 4 نظر / 9 بازدید
سحر

خوشم میاد حالیته باید فارسیشو توضیح بدی چون ما عممممرااااا حالیمون نمیشه !!! [نیشخند] امیدوارم به اونچه رویاته برسی امیر عزیزم اون هم خیییلی خییییلی زود .

محبوبه

سلام آقا امير چند روزي که با وبلاگت آشنا شدم نمي خواستم پيامي بزارم ولي وقتي قسمت ارشيو خوندم ديدم اشاره اي کردي به نازکسرا خوب راستش اهل شهرستان آستانه اشرفيه هستم ديدم که بايد يه سلامي عرض کنم خدمت اين داداش خوش سليقه من 30سالمه يه دختر6ساله دارم به اسم نيکا اگه تمايل داشتي رمزتو برام ميل کنيد

محبوبه

سلام اقا امير پست روز جمعه 3 دي89 (براي ثبت در جريده عالم)

قصه گو

یاد اون اس ام اس افتادم که شیطان در مکه می گفت اینهایی که اینجا به من سنگ می زنن برسن تهران به من زنگ می زنن. حالا حکایت همونهاییه که مرگ بر امریکا می گن. پاشون که برسه اونجا می رن استخرهای مختلط بچه مردم رو دستمالی می کنن.