رازهای ثروت و توانگری

همایشی بود به نام "رازهای ثروت و توانگری" و با سخنرانی دکتر حلت که از طرف کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد مدتی پیش دعوت شدیم.

چند سالی هست که این جور چیزها مُد شده و همایش هایی با موضوعاتی شبیه به این و تاکید بر خواستن از کائنات و تصویر سازی آرزوها و ...برگزار میشه.

نمی دونم ایران اینجوریه یا جاهای دیگه هم از این موج های گذرا که ییهویی طیفی از مردم را با خودش جابه جا میکنه وجود داره.

مدتی که گلد کوئست و این شبکه های هرمی یکه تازی می کردند، از دختر بچه پنج ساله تا پیرمرد هشتاد ساله، همه از انرژی مثبت و خواستن و اراده و اینجور چیزها صحبت می کردن. قضیه انقدر لوث شده بود که تا اسم کائنات می اومد جماعت قضیه را به شوخی برگزار می کردند.

دعوت نامه این همایش هم که اومد، خیلی بی تفاوت از کنارش گذشتم و  موضوع را فراموش کردم. اما به اصرار شدید یکی از دوستان که دکتر حلت را می شناخت، با هم تو این همایش شرکت کردیم.

از همایش که اومدیم بیرون من خیلی حس خوبی داشتم و کلی انرژی گرفته بودم. به نظرم اومد که قبلی ها این مسائل را خوب تبیین نکرده بودن و اگر نه مضوع ذاتا انرژی بخش و محرک هست.

این کارگاه دو ساعته خیلی خلاصه شامل پنج کلید اصلی زیر برای رسیدن به موفقیت و ثروت بود:

1- قانون اندیشه های مثبت و به زبان آوردن آنها با جملاتی کلیدی مثل "از آسمان طلا می بارد" و "از اینکه ماهانه 10 میلیون درآمد داشته باشم خوشحال میشم" و ....

2- مثل ثروتمندان رفتار کنیم. یعنی صاف راه بریم، خوش تیپ باشیم و ...

3- خلاقانه فکر کنیم و حتی خلاقیت های مسخره ای که ییهویی به ذهنمون میرسه را  فوری بنویسیم. باید قبول کنیم که با روش هایی که همه بلدن نمیشه به ثروت رسید.

4- هوش هیجانی مان را ارتقا بدیم. یعنی مهارت های ارتباطی مون را افرایش بدیم. مثلا تکون دادن ملایم سر موقع صحبت طرف مقابل منجر به برقرای بهتر ارتباط و القا پذیرش در ذهن مقابل میشه.

5- ایمان به خدا یا هر نیروی برتری که داره این دنیا را اداره میکنه و انقدر این دنیا را با شعور و با ظرفیت آفریده که بتونه همه اون چیزهایی را که همه ما می خواهیم را برامون مهیا کنه.

ته نوشت:

1- بنده با کمال افتخار میگم که خیلی از این 5 نکته بالا را با اینکه بیش از دو هفته داره از همایش میگذره تو زندگیم پیاده کردم.

2- اگه شما هم مثل من زمان دانشجویی از دانشگاه آزاد خیری ندیدین، با پانزده هزار تومن هزینه ثبت نام اینترنتی در کانون فارغ التحصیلان، علاوه بر همایش های باحالی مثل این که اعضا را دعوت میکنه، میتونین از شرایط خوبی مثل تحفیف 50% ثبت نام در باشگاه انقلاب هم استفاده کنین.

/ 2 نظر / 9 بازدید
لباس بی لباسی

خوش به حالت! من پیر پاتال این قدر بی انگیزه ام که تحمل شنیدن یک کلمه در مورد امید و آینده و روانشناسی و قدرت ذهن و ... ندارم

نعیمه

همه اش به کنار اون تخفیف 50 درصدی باشگاه انقلاب به کنار کارتم مدتش تموم شده رفتم که ثبت نام کنم.[چشمک]