اندر مزایای just friend

در علوم جدیده just friend به شخصی از جنس مخالف اطلاق می شود که شما هیچ صنم خاصی با نامبرده ندارین. هویجوری با هم دوستین، خیلی معمولی و آدم وار. هیچکی هم هیچ فکر خاصی نه باطنا و نه عملا راجع به طرف مقابل نمیکنه. عین دو تا انسان فقط با هم دوستین.(ببینین چقدر تبیین این مفهوم ساده بین المللی برا ما ها سخته)

معمولا دوران دانشگاه و تو فضاهای مشابه، همه آدم  ها خیلی دوست دارن ادای این قضیه را در بیارن و بگن هیچی بینمون نیست و اصلا ما نمیدونیم این حرف ها یعنی چی و مگه شومبول و ماشین رخشویی با هم فرق دارن؟

معمولا هم کسایی که خیلی به زبون میارن زودتر گند کارشون در میاد.

اما، اما خوش بخت ترین مردمان کسانی هستند که هم خودشون و هم طرف مقابلشون می دونن که فقط با هم دوستن و رابطه شان چند ساله شده و ریشه ها عمیق و شناخت ها عمیق تر.

آنقدر این رابطه لذت دارد و این دوستی شیرین که در وصف نگنجد.

چون معمولا مشورت های مان را با هم جنس هایمان می کنیم و آنها هم از دریچه ما به دنیا نگاه می کنند، با هم به یک نتیجه میرسیم و خیلی خوشحال آن کار را می کنیم و به خودمان می آییم و میبینم مشترکا عجب گندی زده ایم.

هر چقدر هم دنیا دیده و با تجربه بشویم و هزاران بار هم که کتاب های ک.. شعری مثل "مردان مریخی، زنان ونوسی" را بخوانیم باز هم نمی توانیم دنیا را از دریچه جنس مخالف ببینیم.

آنقدر بهت هایم را بعد از شنیدن نظرات just freind دوست دارم. انگار که از خواب پریده باشم، انگار که تا حالا داشتم جای دیگری زندگی می کرده ام، انگار که سرم در برف بوده و فقط دنیای خودم سفید.

به غیر از just friend نازنینم که یگانه است در عالم، از این دوست ها که فقط دوستیم با هم اینجا زیاد دارم، مرسی دوست جان ها. مرسی که هستین. چون بدون مناسبت تشکر کردن خیلی میچسبه، بازم مرسی.

 

/ 4 نظر / 107 بازدید
miss.green

خدا just friend نازنیت رو حفظ کنه برات[لبخند] اینکه آدم بتونه دنیا رو از دید دیگران ببینه خیلی خوبه. فکر آدم رو بازتر میکنه.مخصوصا که اون آدم خیلی باهات متفاوت باشه اون شومبول و رخت شویی رو خوندم این شکلی شدم[قهقهه] جدا که چه سوتی خنده داری بود[قهقهه]

مهسا

ینی من عاشق این اصطلاحاتتم:-D

مرد مشرقي

خدا امواتت رو غريق رحمت كنه برادر ولي تو ايران اين just friend تهش مي كشه رو تخت البته اكثرا

طناز

وای که من چقدر عاشق این جاست فرندام!!!!!!!! و جقدر هم به موقع جلوی سوتی های زندگیو میگیرن ;) هرچند تو جامه هنوزم نهی شده است!! به دلیل بی جنبگی دوستان در نسل های قبلی!!!! :| پوففففففففف از این عرف ها و پووووفففف از ادم هایی که این عرفارو ساختن!!!!