چه شبی بشه امشب

اگه یک سنگ ده کیلویی را هشت ساعت در قعر آتشی سوزان قرار دهید و بعد آن را با حالت تهدید به طرف سگی با ضریب هوشی پایین بگیرید که یعنی یا شب جمعه مسئولیت کشیک تولید را قبول می کنی یا می زنم، آن سگ نگون بخت بی شک سینه اش را در برابر آن سنگ سپر کرده و مسئولیت کشیک را قبول نمی کند.

ولی خب هستند گونه هایی دیگری از جانداران که به خاطر غم نان مجبورند مسئولیت کشیک شب جمعه را در شبی مثل امشب بر عهده بگیرند و تا ساعت 12 شب مشغول انجام وظیفه باشند.

این گونه از جانداران آنقدر هم خوشبخت هستند که وقتی بعد از ماه ها انتظار به یک پارتی باحال دعوت می شوند، عدلی با امشب تداخل می کند و عدلی هم آن شب خانه خالی است و امکانات دیگری هم در خانه برای تفریحات سالم دارند.

از قابلیت های جالب این گونه خاص این است که روحیه شان را حفظ کرده و با خوشحالی به تمام لیست اسامی گوشی شان زنگ زده و آنها با دیدن شماره اش در چنین شبی متوجه موضوع شده و از اینکه حالش گرفته شده کلی خوشحال می شوند و همین هم برای این گونه خاص بس است.

گفتم که اگر در چنین شب هایی شماره ای را دیدید که بعد از مدت ها با شما تماس گرفته، به جای لودگی و مسخره بازی، کمی درکش کنید و تا میتوانید برایش حرف بزنید و سرگرمش کنید. در این شرایط اصلا مهم نیست چه می گویید، فقط حرف بزنید. اگر هم امشب دارید این نوشته را می خوانید، ثواب دارد شماره تان را بدهید و عاقبت به خیر شوید. 

/ 10 نظر / 10 بازدید
مهسا

[ابرو][سوال] تو خوبی؟؟؟؟

زری

ببخشید من فردای همچین شبی پست را خوندم که لابد نگارنده خواب ومن از ثواب بی نصیب ماندم[نیشخند]

حسنا

ای بابااا! دیر دیدم پستت رو.حیف![نیشخند] خیلی ضد حال بود دیشب؟

مسافر یادگیرنده

امیر دیر دیدم! والا یک اس ام اسی ، جکی چیزی میفرستادم تا کمی از این حال و هوا در بیای! از شوخی بگذریم خیلی خوشم اومد که با وجود محروم شدن از یک پارتی و صدتا دلخوشی دیگه باز خودت رو حفظ کردی و بقول معروف هپی بودی. آورین آورین امیر [چشمک]

حمید رضا

سلام خداییش وبلاگ خوبی داری چرا وقتتو تو این سیستمای وبلاگ دهی هدر میدی تو این سایتhttp://parspa.s2a.ir برو عضو شو وقتی که داری عضو میشی یه وبلاگ بساز و به ازای هر مطلبی که به وبلاگت میریزی پول بگیر.میتونی درآمدت رو هم تو حساب کاربریت ببینی. مثلا اگه در هر ماه 3000 هزار مطلب بریزی ماهی 100 هزار پول درمیاری.هر موقع هم که دوست داشتی می تونی پولت رو بگیری اگه رفتی و عضو شدی اسم وبلاگی که ساختی برام بفرست تا متناسب با موضوع وبلاگت یه روش بهت بگم پول بیشتری دربیاری. این ایمیلم hamidreza881@yahoo.com

فريما

سلام،خوبين؟ ميگم چه عجب ما يه وبلاگي رو خونديم كه طرف اهل تا تر باشه [چشمک][نیشخند]الانم چند تا كارخوب اجرا دارن،يكيش " ترانه هاي قديمي" كار " محمد رحمانيان " كه عالييييييه،البته اميدوارم بتونين بليطشو گير بيارين ،چون الان يك هفته تمديد كردن،خييلي شلوغه،توي تالار شمس اجرا ميره. خوشحالم باتون اشنا شدم خوب و خوش باشين [لبخند]

سمیه-تهران نوشت

آقا چرا این همه صغری کبری چیدید که شماره دخترا رو بگیرید راحت بگید شما ره میخوام یگه!!!!!! زمونه عوض شده والا قبلن ها پسرا ه دخترا شماره می دادن حالا شماره می گیرن!!! آخر الزمونه به قرعان!!!!!!!! ( شوخی کردم امیدوارم نرنجیده باشید )

لینا

سلام وبلاگتون رو دیدم مطالبش قشنگ بود ازش استفاده کردم لطفا سایت مارو هم نگاه کنید http://mehestan.org/page.php?29 مطالبش راجع ساختمان هوشمنده مثل آبیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند سیستم‌های حفاظتی وامنیتی خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند و غیره . اگه از مطالب وب سایت ما خوشتون اومد لطفا مارو لینک کنید

سحر

من شهید اون عبارت " غم نان " تم ! بدترین کارو کردی که به من نزدی ! چه سوژه مفرحی واسه تمام فصول از دستم در رفت ! امییییییییر یه ذره خیر داشته باش ! اینجور موقعا یه ندا بده من به جات میرم پارتی ! تو هم بشین عینهو یه گونه دیگه از جانداران هی کار کن واسه غم نان ! قول میدم از هممممه تفریحات سالم هم به جات استفاده کنم و یه ونه شم نذارم هدر بره !

سحر

شهید اون مادر گفتن ننه ! [نیشخند] خیر داشته باش یه ذره ! هرچه برای اینگونه از جانداران میپسندی واسه اون گونه هم بپسند ! چی میشه مگه خوب بخیل جان !