اغنای هنری

اول می خواستم اسم این پست را بگذارم ا.ر.گ.ا.س.م هنری، گفتم ما که شانس نداریم حالا بخاطر همین یک کلمه فیلتر میشیم.

کسی هم نمی تونه ثابت کنه که منظور من جنسی نبوده و  کنایه از اوج لذت بوده ولی خب اون عزیزانی که زحمت فیلتر را می کشن، یک جورایی گوششون را هم فیلتر کردن و فقط چیزایی که خودشون فکر می کنند را می شنوند.

بعید می دونم آدمی باشد که به ... هنری نرسد اگر  آخر هفته اش با "کافه هنر" جنب سینما سپیده شروع بشه و با دیدن تئاتر "رقص زمین" ادامه پیدا کند و در جمعه هم منتهی به کافی شاپ "موزه سینما"  و فیلم " شبانه" بشه.

از اونجایی که هر چهار تا موضوع را دوست دارم در یک پست جداگانه بنویسم الان خرابشون نمی کنم و فقط سه تای اول را به همه توصیه می کنم که تا وقتی در تهران هستند تجربه کنند چون هر لحظه ممکن توقیف بشن.

"رقص زمین" فکر می کنم تا دو هفته دیگر اجرا داشته باشد، کافه هنر هر لحظه امکان دارد پلمپ بشه و کافی شاپ موزه سینما چون مدیریت دولتی دارد ممکنه فضای قشنگش تغییر دکور مسخره ای پیدا کند. مثلا سلیقه به خرج بدن توش سنگر بگذارن.

فیلم "شبانه" را هم کسایی که دوست دارد با گیجی مطلق سینما را ترک کنن حتما برن بیین.

/ 3 نظر / 4 بازدید
سوگند

سلام. مرسی دوست خوبم با اجازه لینکت رو اضافه کردم به لینک های دوستانم. جالب مینویسی ^.^

هیوا

توی اون روحت به معنای واقعی... کافه هنر...موزه سینما...[ناراحت] خوش به حالت...حالا که با کافه هنر حال کردی یک سری هم به کافه نادری بزن البته اگه هنوز بلایی سرش نیاورده باشن...جای منم خالی کن[لبخند]

ا-ف

درود- راستش را بخواهید برای من از مرکز شهر تهران جز سر در جاودانه دانشگاه تهران و خیابان ولیعصر که همینطوری سر میخورد از شمیران و می آید تا میدان راه آهن جای دیگری برای دوست داشتن وجود ندارد اما یادم میاد توی دوره دانشجویی از یه مغازه بغل همون سینما سپیده لواشک و آلوچه میخریدیم و قدم زنان تا تئاتر شهر میرفتیم بعددوباره دانشگاه تا دم غروب. جالب بود این به روز رسانی شما زنده باشید