چندتا پیشنهاد بهاری

1- یخ ماهی:

در ظرف ماهی قرمزها یخ بندازین. دلیلش را نمیدونم ولی خیلی خوردنش را دوست دارند و صحنه ای که یخ ها را می خورند خیلی زیبا است. البته فکرکنم به دلیل مقدار بیشتر اکسیژن موجود در یخ نسبت به آب باشه.(بنده کامل در جریان کمپین حمایت از ماهی قرمزها هستم ولی برای نوروز با آن مخالفم، حاضرم چندین ساعت هم راجع بهش بحث کنم)

2-Face off:

 حتما حتما یک تغییری تو ظاهرتون ایجاد کنین. خانوم ها که خدا را شکر تو این شیتان بازی ها خیلی دستشون بازِ ولی آقایون مثلا با تغییر ریشی، عینکی یا چیزهای دیگه. خلاصه خیلی برای روحیه جدید در سال جدید موثر است. تغییر هم باید یک جوری خیلی محسوس باشه که هر کی ببینه بگه وای چقدر عوض شدی.

3- Recovery:

خیلی ها تو این ایام بیکار میشن و با کامپیوتر یا لپ تاپشون الکی وَر میرن. اگر خدای نکرده به هردلیلی زدین هارد را ترکوندین، بعدش سریع برین بخوابین و به هیچ چیزی هم فکر نکنین تا عید تموم بشه و سیستمتون را ببرین به مراکز ریکاوری. اگر کوچکترین برنامه ریکاوری را روش امتحان کنین دیگه اطلاعات به هیچ وجه بازیابی نمیشه. قیمت ریکاوری کل هارد، جوری که همه فولدرها دقیقا مثل اولش بشه تقریبا پنجاه هزار تومان میشه. بیشتر از این جایی ندین.

4- کتابخانه ملی:

 اگر مثل بنده انقدر بدبختین که باید کل عید را درس بخونین حالا زبان یا کنکور یا هر چیز دیگه، بدونین که کتابخانه ملی به غیر از روز اول نوروز بقیه را باز هست وسرویس میده.

5- Givenchy:

عاشق این زوج هایی هستم که عطرشون را با هم سِت میکنن. Givenchy یک عطری را یک سال پیش به بازار داده به اسم play که هم زنونه داره و هم مردونه. برای این فصل فوق العاده است. هم خنک و هم شیرین.

/ 10 نظر / 24 بازدید
نسیم

سلام 1- بامن بحث نکن [لبخند] ولی گناه دارن ماهیا. 2-شیتان بازی دیگه! 3- چشم 4- خوش به حال شما[نیشخند] 5- مرسی و با تشکر از مطلب جالبتون و اینا.

قصه گو

عطرهای جیوانشی رو دوست دارم. این روزها از play بنفش استفاده می کنم. بهت توصیه می کنم very irresistible رو هم امتحان کنی مردونه اش معرکه است

سما

وای واقعا یخ می خورن؟ دیدن یخ خوردن بهم انگیزه داد برم ماهی بگیرما...کمپین؟!؟... خانه از پای بست ویران است... حمایت از ماهی قرمزها؟!؟ گربه ها؟!؟ سگ ها؟!؟ یوز پلنگ ها؟!؟ یا حتی اصلا بگو خلیج همیشگی فارس... مردم دارن از بی توقعی و سکوت هر روز گر و گر تو خودشون می خشکن و می میرن ... گور بابای ماهی ها... واللا..

قصه گو

چه عرض کنم می تونی امتحان کنی. [چشمک]

Catastrophe

سلام. ممنونم از راهنمایی های شما[گل]

امیری امسال خبری از "ترین" هات نبودا!![عینک] فک نکنی نفهمیدیم![شوخی][ابرو]

مهسا

آها... مهسا هستم خب...

مهسا

خیلی ممنون[نیشخند] نه یه چیزایی هست تکرارش باید باشه ... کلیشه نمیشه به نظر من... ترین هات منو ترغیب می کرد به ترین هام بیاندیشیم![نیشخند]

آفتاب

سلام. امیدوارم سال نو، سال تو باشد.

مهسا

هم اکنون رفتم و ترین های 88 و 89 رو خوندم. ام... به نظر بنده هر دو خوب بود... ولی خب مسلما اولی نمیشه و قتی چیزی بخوای با یه قرار داد تکرارش کنی . الان که فکر می کنم حق با توست. هیچی رو نمیشه زوری نوشت و خوند و خورد و .... امیدوارم ترین های 91 انقدر خوب باشه واست که بدون نیاز به اون قرار داد بنویسیشون.[لبخند]