افتخارات مردونه

اصولا یک چیزی شبیه مالیخولیا یا نمیدونم چیزی شبیه خوره فکری در بین همه مردها در هر قشر و سن و تحصیلاتی وجود داره که معلوم نیست کی و کجا به وجود اومده و کی هم قرار تموم بشه.

این موارد معمولا در محافل مردونه حکم ستاره هایی را داره که روی شانه های یک مرد قرار میگیره و جایگاهش را بین بقیه مردها ارتقا میده. شاید ظاهرش شوخی باشه ولی همه مردها ته دلشون آرزوی داشتنش را دارن.

البته از موارد زیر فقط آیتم یک حالت جهان شمول داره و بقیه موارد بنا به روحیات هر مردی میتونه متفاوت از دیگری باشه.

1- اندازه اش: هر وقت دیدین چند تا مرد یواشکی دارن راجع به ابعاد یک چیزی صحبت می کنن و میخندن، مطمئن باشین که راجع به اندازه های مردونه است. این موضوع تقریبا از شانزده سالگی به عنوان یکی از نمادهای مردانگی و افتخار در ذهن آقایون به وجود میاد و تا لحظه مرگ هم دست از سرشون بر نمیداره.

مثلا دوتا دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک و مهندسی عمران همین هفته بر سر محل قرار گیری خط کش به عنوان مبدا مخصات بحث داشتن و اینکه زیر 12 سانتیمتر باشه آیا زن حق طلاق داره یا نه و ...

2- تعداد رابطه هایی که داشتن:همه مردها، با همه زن های س.ک..س ..ی حتما یکبار رابطه داشتن، حالا چطوری و کجاش را فقط خودشون میدونن.

3-تعداد رابطه هایی که بعد ازدواج داشتن: این نژاد از مردها کمی محدودن ولی بازهم زیادن. این مردها که بیشترشون هم زن های حساسی دارن، همیشه از افتخاراتشون در پیچوندن همسر و رابطه های مخفیشون میگن.

4- تعداد رابطه هایی که در یک شب داشتن: حداقلش سه بار و ولشون کنی تا چهارده و پانزده هم راحت میشمرن.

5- تعداد هیزی های منجر به نتیجه ای که داشتن: معمولا تو سن پایین شامل سوراخ در حموم و اینها میشه، تو سن بالا، بازموندن دگمه یکی از خانوم های عضو جلسه و اینها...

6- تعداد جک و شوخی های مردونه ای که بلدن: به محض اینکه یک خانوم از جایی که چند تا مرد هستن خارج بشه، سیل جک های کاف دار و حرف کاف داره که از هر جهتی گفته میشه و کسی موفقتره که کاف دارش بیشتر باشه و شدت وقاحتش بیشتر.

(نیازی به توضیح نیست که بنده حقیر هم ناسلامتی مرد محسوب میشم).

/ 3 نظر / 9 بازدید
نسیم

سلام امیر. این چه نوشته ای بود؟! حس خیلی بدی بهم دست داد. الان توی محل کارم یه جوری معذب بدی شدم.

مینا

خیلی ممنون که این بار "روو" بازی کردی حقیقت رو که نمیشه پنهان کرد!