امیر آقا 28 ساله می شود

امیر آقا امسال خیلی خوشحال تر از پارسال است. حسش به زندگی به نظر خودش خیلی بهتر شده است. پارسال اینجا هم نوشته بود که چقدر احساس پیری می کرد. اما انگار دوستانش درست می گفتند، مقطعی بود که باید رد می کرد.

امیر آقا الان دیگر فهمیده است که یکی از قشنگی های زندگی همین موهای سفید و نرسیدن ها و خواستن ها و نشدن ها و حسرت ها و گذشته ها است.

امیر آقا بازهم جو گیر شده است و احساس پختگی می کند. با اینکه برای خودش مثل روز روشن است که سال آینده که به این روز فکر کند کلی از اشتباهاتش را می تواند یکی کی نام ببرد اما همین موضوع  هم یکی از چیز هایی که او را بیشتر جو گیر می کند.

امیر آقا امسال خیلی تنها تر از پارسال و سال های قبل شده است و دیگر تقریبا هیچ دوستی که بتواند تمام و کمال روزی را با او به شب برساند در ایران ندارد، اما خودش را تنها نمی داند و این را طبیعت زندگی می داند.

امیر آقا انگار که دارد کم کم خودش را بهتر می شناسد و همین است که 28 سالگی را برایش شیرین تر کرده است.

21 آبان سال روز تولد امیر آقا مبارک.

/ 5 نظر / 7 بازدید
قصه گو

به به به تولد امیرآقا مبارک [گل] امیرآقای جوگیرم آرزوست

مهسا

دیروز هی داشتم سرچ می کردم این روزا باید تولد یکی باشه! هر چی فکر کردم یادم نیومد. تولد امیر آقا مبارک... امیر آقا دچار خودتحویل گیری نیز شده است[نیشخند] با کلمه های آخر پاراگراف دومت موافق نیستم. این که قبول کردی باید در زندگی حسرت داشت! نمیدانم شاید من منظورت رو نگرفتم. در هر صورت تولت مبارکا آقای 28 ساله...

نسیم

سلام امیرآقا. شرمنده شدم که یادم نبود. تولدت مبارک دوست عزیز. یک سبد بزرگ پر از گل و یکعالمه آرزوهای خوب تقدیم به تو. خیلی رشد خوبی توی این یکسال داشتی تبریک میگم. 28 سالگی خیلی سن خوبیه.[گل]

سما

تولدت مبارك [لبخند] خوب و خوش و سلامت باشي و خودتو خيلي خيلي دوست داشته باشي

سحر

تولدت مبارک امیر عزیز . هر چی آرزوی خوبه مال تو ...