101ways to transform your life

نزدیک های چهار سال پیش بود که از طرف شرکت به همایش تکنولوژی فکر دعوت شدیم. تو این جلسه آقای دکتر آزمندیان انقدر مسائل مسخره ای مثل روش های مقابله با افسردگی دختر های دم بخت، روش های پولدار شدن و ... را مطرح کرد که من کلا از هر چی کتاب روانشناسی موفقیت و این طور چیز ها بود بیزار شدم و همه اونها را گذاشتم به حساب اینکه یکسری آدم های مشکل دار و ضعیفی هستن که برای حل کوچکترین مسائل زندگیشون نیاز به مشاوره و خوندن این جور کتاب ها دارن.

تا اینکه چند وقت پیش برای تمرین listening، نوارهای دکترDyer را تهیه کردم. فایلش را ریختم رو گوشی ام و توی هر مسیری بهش گوش میکردم. نمه نمه فهمیدم داره چی میگه و به غیر از لذت بردن از صدای قشنگش سعی کردم به مفاهیمش هم توجه کنم و اونها را تو زندگی پیاده کنم. انصافا میان تصوری که از اون جلسه دکتر آزمندیان درباره  اصول روانشناختی زندگی بهتر برام به وجود اومده بود تا اصولی که دکتر Dyer میگه، تفاوت از زمین تا آسمان است.

فایل صوتی اش را میتونین از اینجا بردارین و منهم سعی میکنم هر هفته یکی از این 101 راه را اینجا بگذارم تا هم راجع بهشون بحث کنیم و هم اینکه یک چیزی ازشون یاد بگیریم.

 

/ 1 نظر / 11 بازدید
نعیمه

واقعاً بعضی از آدمهایی که اینجا کلی ادعای روانشناس بودن دارن چیزی به غیر از حرف های خاله زنکی بلد نیستن. ممنون بابت معرفی فایل صوتی. فکر کنم خیلی به دردم بخوره.