مردها

این مطلب تنها در خصوص بخشی از مردان دنیا از جمله بنده صادق است و لذا اسائه ادب به محضر سایر بزرگوران که از این ویژگی ها برخوردار نیستند نمی نماییم. تنها به جهت اختصار و به جای تکرار واژه "برخی مردها" از "مردها" استفاده می شود.

مردها به لحظه ای دلشان می لرزد و به کمتر از لحظه ای از لرزه بازایستاده و دوباره برای دیگری می لرزد.

مردها تنها ملاکشان برای انتخاب شریک یا دوست یا هر چیزی از جنس مخالف ظاهر است و سایر مسائلی که مطرح می کنند اراجیفی بیش نیست. اگر هم نباشد بعدا پشیمان می شوند.

مردها اگر با تمام زن های دنیا هم یکبار رابطه داشته باشند در کره ای دیگر به دنبال تجربه ای جدید می روند.

مردها برای به دست آوردن کسی که دلشان را لرزانده هر کاری می کنند اما به محض آنکه آن را به دست آوردند انگار اصلا موضوعی در میان نبوده و همه چی تمام است.

مردها خودشان هم نمی دانند چه می خواهند و این را بعد از اینکه چیزی را خواستند و به آن رسیدند می فهمند.

مردها مردها مردها...

اینها تنها بخشی از دنیای درون مردها بود باقی را اگر بگویم بعید می دانم دیگر کسی حتی از نزدیکشان بگذرد.

/ 5 نظر / 9 بازدید
مهسا

امیر[تعجب] مردها یک خصوصیت دارند که من شخصا به این خصوصیتشان حسادت می کنم، همین که اونی رو که هستن خیلی پرمدعا و مغرور رو می کنن، من اینم که هستم! البته وقتی مخاطبانشون مونثاتی باشن که دلشون می خواد اراجیف ببندن واسشون خب این لطف رو می کنن و می بندن... شخصا هنوز این مردهایی رو که گفتی نپذیرفتم اینگونه اند بنا به استدلالات خودم، مگر انکه خلافش بهم ثابت شه، حالا شما باقی رو م می خوای بگی، بگو...

مانا

هیچ کدوم رو قبول ندارم حتی در مورد بعضی هاشون و حتی در مورد شما دوست عزیز:) همه اینها به اونجایی بر می گرده که معنی لرزیدن رو هنوز نفهمیدی...اونی که احساس کردی یه تکون آنی بوده؛ دور نیست اون روزی که بیای و تیتر بزنی لرزش واقعی!!!!

نسیم

من کاری ندارم که اون لرزش چند روز قبلتون عمیق بوده یا نبوده- واقعی بوده یا نبوده و یا هر چیز دیگه ای ولی این شهامتت رو می پسندم. کار سختیه آدم خودشو محکوم کنه و یا چیزهایی رو که در خودش نمی پسنده صراحتا بگه. امیرجان همه چی توی زندگی نسبیه چه زن باشی و چه مرد. بنابراین خیلی خودتو اذیت نکن.

fafarnak

[لبخند] دوست داشتی به من هم سر بزن[لبخند]