چشمان بدون عینک

لطفا با فاير فاكس اينجا را بخونين، با اكسپلورر مطالب كامل نميان.

Mother and child

شاید سوژه مادر نشدن زنها، بارداری ناخواسته و سپردن نوزاد به خانواده های داوطلب خیلی کلیشه ای باشن، ولی تلفیق این سه سوژه در کنار هم با فیلمنامه ای خوب و دیالوگ هایی تاثیر گذار، باعث میشه در کل فیلمی خوب و تاثیر گذار را ببینیم.

 Mother and child  قصه ناب عاشقی در پنجاه سالگی، حس فنا ناپذیر مادر و فرزند و ماجرای خیانت مردی که زنش باردار هست را انقدر قشنگ به تصویر میکشه که تا مدت ها این حس های قشنگ از ذهن بیننده دور نمیشه.

مادرها، این فرشته های زمینی که خیلی وقت ها قاطی روز مرگی هامون گم میشن و تلنگرهای کوچیکی مثل این فیلم میتونه ما را دوباره به خودمون بیاره، خیلی خوب خودشون و حس هاشون تو این فیلم به تصویر کشیده شده.

نکته1: دیدن این فیلم به خانم های متاهلی که به دلایل شخصی از بارداری خودداری می کنن اصلا توصیه نمیشه، چون امکان داره بعد این فیلم خیلی هیجانی بشن و همه اون محاسبات قبلی را به هم بزنن.

نکته 2: وقتی به اون آقایی که با دیدن بالا تنه Naomi Watts به همسر باردارش خیانت کرد، دارین فحش میدین، یادتون باشه که این ضرب المثل آمریکایی در طول تاریخ هیچ وقت نقض نشده"When your P.e..n.is grow up, your brain go to your a..s.s"

 

   + امیر ; ٤:٥۳ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ آذر ۱۳۸٩
comment نظرات ()