چشمان بدون عینک

لطفا با فاير فاكس اينجا را بخونين، با اكسپلورر مطالب كامل نميان.

سیاست زنانه

در این که ما مردها موجودات ضعیفی در برابر کرشمه های زنانه هستیم، هیچ شکی نیست.

این را همه میدونیم که اگر نیاز مردونه منجر به وصال بشه، اون وصال محکوم به فنا است و اون رابطه دیری نخواهد پایید اما سو استفاده از این کشش غریزی توسط خانم ها هم میتونه عواقب خطرناکی را در پی داشته باشه.

شاید تحریک بیش از حد یک مرد و کام ندادن به او برای رسیدن به مقاصدی خاص  مثل کسب ثروت یا قدرت منطقی باشه و بشه اسمش را گذاشت سیاست زنانه ولی این قضیه راجع به آدم های معمولی که وصال به اونها، چیز خاصی را به همراهش نداره، هیچ توجیهی نداره.

روشی خاص در بین دختران امروزی باب شده و اون احساس فرا آگاهی از هدف پلید پسرها در یک رابطه است و به همین دلیل به اصطلاح خودشون،  از روش سرکار گذاشتن اونها برای مقابله با این قضیه استفاده میکنن.

این روش شاید در ظاهر پاتکی باشه به پسرهایی که تنها هدفشون از یک رابطه فقط همونه، ولی تاثیرات منفی این کار بر روح دو طرف که ناشی از نوعی ریاکاری و سیاسی کاری در رابطه ای انسانی است، انقدر زیاده که تا مدت ها اثرش در زندگی طرفین میمونه و روح اونها را کوچیک و سقف دنیاشون را تا حد بازی های بچه گونه کوچیک میکنه.

به نظرم از لحاظ اجتماعی، بدترین تاثیر انقلاب، ترویج ریا و تظاهر در بین مردم بوده که کم کم داره به جوان ها و نوجوان هم کشیده میشه و کار داره به جایی میرسه که حتی در داخل یک خانواده هم بین اعضای خانواده صداقت وجود نداره. عدم صداقتی که با چیزهای مثل سیاست زندگی، سیاست زنانه و ... توجیه میشه.

بعدا نوشت:

خدا را شکر بازهم نظرات یک پست از خود پست بهتر و مفید تر شد. هر جواب یا توضیح اضافه ای که برای هر کدوم از نظرات بخواهم اضافه کنم، خرابشون کردم. بازهم ممنون از همه.

   + امیر ; ٦:٤٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱٥ آبان ۱۳۸٩
comment نظرات ()